Херсонщина: за користування радіочастотами бюджет отримав 1,4 мільйона гривень збору


28 ноября 2019 года.

Саме 1459,3 тис.грн. рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України надійшло протягом січня - жовтня п.р. до зведеного бюджету від суб'єктів господарської діяльності Херсонщини. Надходження перевищили минулорічний показник у 1,5 рази або на 489,6 тис.гривень.

З початку року на податковому обліку Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі зареєструвано 86 суб'єкти господарювання, які є платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. З них 61 юридична особа та 25 фізічних осіб - підприємців. Більша половина платників ренти за радіочастоти перебуває на обліку Херсонського управління.
Довідково: Відповідно до статті 318 Податкового кодексу України, платниками рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс.

Користування радіочастотним ресурсом України здійснюється на підставі:
- ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України та дозволів га експлуатацію суб'єктами господарювання, які користуються радіочастотним ресурсом України для надання телекомунікаційних послуг;
- ліцензій на мовлення, виданих Національною радою України з питань телебачення, радіомовлення та дозволів на експлуатацію - суб'єктами господарювання, які користуються радіочастотним ресурсом України для розповсюдження телерадіопрограм телеорганізаціями;
- дозволів на експлуатацію - спеціальними користувачами, технологічними користувачами та радіопрограмами.

Серед користувачів радіочастотним ресурсом України: телерадіокомпанії та суб'єкти господарювання, які використовують у своїй діяльності морський та сухопутний радіозв'язок.

Основні норми щодо адміністрування рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України визначено статтею 254 Податкового кодексу.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости