Херсонщина планує прийняти 3,5 млн туристів, - Гордєєв


29 мая 2017 года.

Херсонщина планує зберегти у цьогорічному курортно-туристичному сезоні минулорічну рекордну кількість туристів, які відвідають регіон, - близько 3,5 млн людей.

Про це заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, повідомляє Укрінформ.

"Ми минулого року офіційно заявили у травні про 3 млн туристів (очікуваних в області в курортно-туристичному сезоні 2016 року - ред.). Але потім, коли підрахували їх кількість, то це було десь 3,5 млн. Ми очікуємо таку ж саму цифру і в цьогорічному сезоні. Але якщо буде більше - відповідно, подякуємо", - сказав Гордєєв.

За його словами, Херсонська ОДА провела переговори з Укрзалізницею щодо збільшення у сезоні 2017 року кількості потягів на Херсонщину з інших регіонів України. "Особливо хочемо забрати (туристів - ред.) з північних наших областей", - зазначив він.

Цьогорічний туристичний сезон на Херсонщині розпочався 1 травня, на місяць раніше ніж минулого року, нагадав голова ОДА.

Довідково. В курортно-туристичному сезоні 2015 року Херсонщину відвідали близько 2,8 млн туристів, що на 27% більше у порівнянні з 2014 роком. В 2016 році регіон відвідали близько 3,5 млн людей.

Теги: туризм
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости