Херсонщина отрмає 125 млн грн на реалізацію проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров'я


27 декабря 2017 года.

Постановою Кабінету міністрів України Херсонській області затверджено майже 125 млн грн на реалізацію проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров'я у сільській місцевості; придбання медичного обладнання, устаткування та засобів; розвиток телекомунікаційної інфраструктури; забезпечення службовим житлом та службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров'я, що працюють у сільській місцевості тощо.

Про це в ході прес-конференції повідомив голова ОДА Андрій Гордєєв.

«На сьогодні в області функціонує 165 лікарських амбулаторій, з яких 124 розташовані у сільській місцевості - 73 амбулаторії в орендованих приміщеннях. Відповідно до проведеної інвентаризації всього необхідно побудувати 85 лікарських амбулаторій та здійснити капітальний ремонт у 39 лікарських амбулаторіях», - наголосив Андрій Балонь.

Також він повідомив, що у сільській місцевості функціонує 348 фельдшерсько-акушерських пунктів, з яких 200 розташовані в орендованих приміщеннях та у 4 населених пунктах з населенням більше 300 осіб, взагалі відсутні. Відповідно до проведеної інвентаризації всього необхідно побудувати 204 фельдшерсько-акушерські пункти та здійснити капітальний ремонт у 42 таких закладах.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости