Херсонщина отримала три нові апарати ШВЛ

Херсонщина отримала три нові апарати ШВЛ
14 января

Гуманітарну допомогу надала Угорська екуменічна служба допомоги, представником якої в Херсонській області є ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» - партнер у впровадженні гуманітарних та соціально значимих проектів для громади області.

Апарати ШВЛ моделі VG 70, загальною вартістю 3 млн грн, працюватимуть в Херсонській обласній клінічній лікарні, Бериславській районній та Новокаховській міській лікарні.

«Це вже друга партія ШВЛів для Херсонської області. У минулому році Херсонщині надійшло 6 таких апаратів, але іншої модифікації та іншої моделі на загальну суму понад 11 млн грн. Сьогодні ще три, а загалом в Україну привезено 10 апаратів штучної вентиляції легенів. Це не остання допомога. Ми розширюватимемо нашу співпрацю», - зазначила Наталя Кравець, керівниця ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» та партнерка Угорської екуменічної служби допомоги у Херсонській області.

Також всі три медичні заклади отримають по 14,5 тис. захисних масок. Їх передадуть а найближчий час.

Співпраця Угорської екуменічної служби допомоги з нашою областю триває впродовж 8 років. За цей час реалізовано важливі соціальні проєкти, зокрема проведено зовнішнє утеплення Херсонського центру матері та дитини, забезпечення у зимовий період твердим паливом більш, ніж 500 родин ВПО, які проживають у сільській місцевості, тощо. Окрім цього, протягом 2015-2018 років Угорська екуменічна служба допомоги надавала допомогу переселеним особам у Херсонській області, забезпечуючи їх продуктами харчування та речами, необхідними для побуту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости