Херсонщина отримала гуманітарну допомогу для профілактики та лікування населення України від тяжких інфекційних захворювань


11 июля 2018 года.

Херсонщина централізовано отримала лікарські засоби, надані Посольством Індії в Україні, у якості гуманітарної допомоги на  суму понад 17,5 млн грн для профілактики та лікування населення України від тяжких інфекційних захворювань (дифтерії, правця, сказу, та зміїних укусів).

Зокрема, надійшло 358 флаконів антирабічного імуноглобуліну, 37 флаконів антитоксину проти зміїної отрути, 22 флакони дифтерійного антитоксину, 868 доз імуноглобуліну людського протиправцевого, 1985 ампул антитоксину правцевого.

Департамент охорони здоров’я ХОДА гуманітарну допомогу вже розподілив до закладів охорони здоров’я районів та м.Херсона.

Звернуто особливу увагу на райони, які мають заклади відпочинку та оздоровлення і протягом літнього періоду кількість населення зростає в декілька разів.

Регіоном за рахунок коштів державного бюджету з початку поточного року отримано імунобіологічні препарати від Міністерства охорони здоров’я України на суму 1,9 млн. грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости