Херсонщина може потраити до "жовтої" зони небезпеки


29 сентября 2020 года.

Про це повідомляє кореспондент Депо. Херсон.

 

Перейти у "жовту" карантинну зону з "зеленої" може Херсонська область через несприятливу ситуацію із захворюваністю на COVID-19.

 

Про це під час онлайн-брифінгу сказав керівник обласного штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з розповсюдження коронавірусної хвороби, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан.

 

За його словами, протягом останньої доби проведено 516 ПЛР-досліджень та 1068 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 22 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання. Четверо нових хворих - діти, троє - медики. Стан усіх знов виявлених хворих - задовільний. Вони перебувають на самоізоляції під медико-санітарним наглядом.

 

Також, як розповів Вадим Чабан, 18 хворих одужали, у тому числі - троє дітей. А загалом в області 1084 лабораторно підтверджених випадки хвороби COVID-19. З них 585 одужань, 476 перебувають на лікуванні, 23 людини померли.

 

Допомогу хворим надають десять базових медичних закладів, де є 429 ліжко-місць.

 

За словами Вадима Чабана, станом на 29 вересня, на стаціонарному лікуванні перебуває 75 хворих: 70 - середнього ступеня важкості, п'ять - у важкому стані, з яких чотири людини отримують кисневу підтримку, одна підключена до апарату штучної вентиляції легенів.

 

В області через виявлені випадки COVID-19 частково переведені на дистанційне навчання 25 шкіл і одна - повністю, також частково переведені на дистанційне навчання п'ять середніх спеціальних навчальних закладів.

 

Як сказав Вадим Чабан, така ситуація свідчить про перебування Херсонської області на межі переходу з "зеленої" карантинної зони у "жовту".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости