Херсонщина додатково отримала 2 000 доз вакцини AstraZeneca


9 апреля

Про це вчора, 8 квітня, під час брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Він зазначив, що імунізація в області триває. Вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) щеплено 11 260 людей. Всього область отримала 11 600 доз цієї вакцини, тому в суспільстві виникли побоювання щодо можливого призупинення вакцинальної кампанії.

Проте ЗАПЕВНЯЮ - усі люди, що виявили бажання щепитися в рамках першого етапу - були вакциновані, це зокрема медичні працівники та персонал закладів охорони здоров'я, де надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19, а також військовослужбовці, які перебувають в зоні АТО/ООС.

ВЖЕ найближчим часом область отримає нову партію вакцини від коронавірусу. Це 4600 доз для вакцинації і ревакцинації 2300 осіб. Для роботи з цією вакциною буде підготовлено 2 мобільні бригади. ВакциноюPfizer-BioNTech буде щеплено підопічних і працівників інтернатних закладів, які дали на це згоду.

Також очікується прибуття вакцини SinovacBiotech в область. Вона передбачена для маломобільних жителів області, людей, які доглядають за ними. Також нею щеплять спортсменів, що братимуть участь в параолімпійських іграх та вчителів, які будуть працювати на ЗНО.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости