Народна артистка України Тіна Кароль передала Херсонщині гуманітарну допомогу для ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Також смт Козацьке та с. Веселе отримали продуктові набори від благодійників.
Про це повідомляє Херсонська ОВА та Новокаховська міська військова адміністрація.
Тіна Кароль передала рятувальне обладнання, включаючи човни, рятувальні жилети, чоботи та інше.
У свою чергу мешканці Новокаховської громади Херсонщини отримали 800 продуктових наборів від ГО «Вільне життя», а також ще 445 – від БО «Благодійний фонд «ВОСТОК-СОС».
Раніше ми повідомляли, що Рівненщина передбачила фінансову підтримку однієї з громад Херсонщини.