За 9 місяців цього року до місцевих бюджетів Херсонської області громадяни та суб’єкти господарювання сплатили 2128,5 млн грн податків, зборів та платежів.
Про це повідомила пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Лідером серед надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Місцеві скарбниці отримали 1846,4 млн грн зазначеного податку.
Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування сплатили майже 189 млн грн єдиного податку. Також у трійці лідерів з наповнення місцевих бюджетів — податок на землю, якого надійшло 47 млн грн.
У ДПС нагадують, що для громадян розроблено та введено в дію застосунок для смартфонів — «Моя податкова». За допомогою цього сервісу українці мають можливість швидко отримати необхідні послуги від податкової служби, а також сплатити податки з використанням платіжних систем.