"Херсонміськсвітло" реконструює вуличне освітлення на проспекті Ушакова


16 ноября 2017 года.

На останньому засіданні виконавчий комітет Херсонської міської ради затвердив План роботи житлово-комунального господарства на 2017 рік. До нього включено реконструкцію зовнішнього освітлення по просп.Ушакова (від площі Привокзальної до набережної), яка коштуватиме міському бюджету 1,3 млн.грн.

"Реконструкція зовнішнього освітлення по просп.Ушакова відбуватиметься у рамках пілотного проекту із заміною старих лампових світильників потужністю 250 Вт на сучасні світлодіодні, потужністю 100 Вт. Роботи виконуватиме київська фірма-виробник енергоефективного обладнання та систем зовнішнього освітлення SEA. Її співробітники доставлять, виконають монтаж світильників. Компанія повністю бере на себе гарантійні зобов'язання на 5 років", - коментує директор МКП "Херсонміськсвітло" Андрій Пашинний.

У наступному році підприємство планує реалізацію подібного проекту - встановлення світлодіодних вуличних ліхтарів із функцією діммінгу - - коли у визначений час (наприклад, вночі - з 1:00 до 5:00, коли на вулицях майже нікого немає), ліхтарі дають лише 40% потужності.

Теги: світло
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости