Приморський відділ поліції міста Одеса оголосив в розшук херсонську активістку Інну Усачову.
Відповідне повідомлення розміщене у відкритих джерелах.
В даних, оприлюднених поліцією, зазначена ймовірна дата зникнення Усачової – 27 липня 2022 року.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/cd7a86a0-1422-4b32-a557-14601dbdbce0-1024x621.jpg)
Знайомі активістки розповіли кореспонденту МОСТа, що Усачова виходила з ними на зв’язок наприкінці травня 2022 року і казала, що її розшукують росіяни, але вона перебуває в безпеці.
В січні 2023 року в катівні на вулиці Лютеранській кореспондент МОСТа знайшов речі, які ймовірно належали Усачовій. На фінансових документах стоять її підписи, а поряд розкидані папери, явно зі штабу «херсонської самооборони», «координаторкою якою» називала себе активістка.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/c039a299-6957-4fb8-94d9-c5f226dee5d0-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/84fd8a5f-5c4a-454c-b196-1f38267c463b-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/432ed0f6-3026-4444-add8-8ba3bc79abc0-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/786dd9cc-1a90-4b63-97dc-8217ceca2774-1024x682.jpg)
Інна Усачова – херсонська активістка з неоднозначною репутацією. Вона називала себе «координаторка херсонської самооборони», декларувала проукраїнську позицію, але разом з цим часто потрапляла в скандальні ситуації.
Нагадаємо, Під час окупації росіяни розграбували маслобійний цех в місті Бериславі.