Херсонка завоювала "срібло" на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування в Австралії


28 июля 2016 года.

23 - 24 липня на північній території Австралії відбулися змагання чемпіонату світу з рогейну (забіг з орієнтування на місцевості, який триває добу - 24 години.) - World Rogaining Championships, в якому взяли участь понад 700 учасників з різних країн світу. На цьому чемпіонаті світу збірна України була представлена 4 командами.

Змагання проходили у пустельному Національному парку Ross River Resort неподалік містечка Аліс-Спрінгс у самісінькому центрі Австралії. Місцевість і район змагань були дуже незвичайні для спортсменів: з одного боку та внизу - пустеля, з іншого боку схили висотою з хмарочоси з камінням і скелями. Небезпеку представляли також кенгуру, які не завжди ладнають з людьми, були там страуси та змії.

Чемпіонами світу серед учасників команд «МІХ» (змішані команди) вдруге стали троє вінницьких орієнтувальників, 19-річні Анастасія Басюк і Сергій Нагорнюк, а також 22-річний Володимир Бездітний.

Окрім вінничан, у скарбничці України є ще одна медаль - «срібло» дівочої команди, представленої Юлією Кобець з Херсону та Веронікою Летичевською з Києва.

Спортивне орієнтування - вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Згідно з класифікацією Міжнародної федерації спортивного орієнтування (IOF) існує кілька різних форм цього виду спорту: класичне орієнтування, орієнтування на лижах, на гірських велосипедах, нічне орієнтування, рогейн та орієнтування для інвалідів. Рогейн та рогейнінг - вид спорту, близький спортивному орієнтуванню, пригодницьким перегонам, гірським марафонам та іншим видам спорту. Формально його можна вважати командним добовим орієнтуванням по вибору, хоча насправді він значно відрізняється від класичного спортивного орієнтування.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости