Херсонка стала абсолютною Чемпіонкою України з кайт-флаїнґу - 2021

Херсонка стала абсолютною Чемпіонкою України  з кайт-флаїнґу - 2021
7 декабря 2021 года.

23 листопада - 5 грудня 2021 р. у м. Кам'янське Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з кайт-флаїнґу 2021. Національні змагання з повітряних зміїв як першого приватного виду спорту в Україні організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв вже вдруге. Цьогоріч вони пройшли в очно-заочній формі.

Абсолютною Чемпіонкою України з кайт-флаїнґу - 2021 стала Альона КОМПАНІЄЦЬ з м. Херсона, виконавчий секретар Української Асоціації Повітряних Зміїв, студентка Херсонського державного університету. Дівчина вже має титул Чемпіонки Світу з повітряних зміїв - 2018 у номінації авторських кайтів. Завдяки перемозі Альона на правах віце-капітана увійшла до оновленого складу Національної Збірної України з кайт-флаїнґу, яка вже з наступного року представлятиме нашу державу на міжнародних турнірах та фестивалях. Друге місце Чемпіонату - у львів'янина, третє - у представниці Миколаївщини.

Загалом представники Херсонщини виступили на всеукраїнських змаганнях дуже успішно. Двічі абсолютний чемпіон Херсонської області з кайт-флаїнґу Микита ВАРЕНИК посів четверте місце в загальнонаціональному рейтингу, ставши Чемпіоном України - 2021 у категорії «шоу-кайти» серед юніорів. А херсонець Данііл ФІСУН другий рік поспіль став Чемпіоном України з кайт-флаїнґу серед кадетів у категорії «спортивні кайти (комбіновані)», посівши десяте місце в загальній турнірній таблиці. Микита, Данііл та ще кілька учасників з Херсонської області також увійшли до Національної Збірної.

До суддівської колегії першості увійшов і херсонець Павло ШМУЛЕВИЧ - засновник Української Асоціації Повітряних Зміїв, володар Кубку Світу з кайт-флаїнґу - 2018, капітан Національної Збірної України з кайт-флаїнґу.

На Другому Чемпіонаті України з кайт-флаїнґу змагалися 57 спортсменів із 15 областей у таких вікових категоріях: діти, кадети, юніори, молодь, дорослі. Змагальних категорій було чотири, тобто менше ніж у минулому році: шоу-кайти, плоскі однолінкові кайти, спортивні кайти (комбіновані), родинний кайт-флаїнґ.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости