Спортсменка з Херсона, Валерія Горенко, виборола золото у Чемпіонаті країни з гандболу у складі клубу “Бяла”.
Про це повідомляє начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
Зазначається, що Чемпіонат проходив у Болгарії.
Валерія є вихованкою відділення гандболу ДЮСШ “Спартак” Херсонської міської ради та студенткою факультету фізичного виховання та спорту ХДУ.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-24_09-46-16-1.jpg)
Раніше повідомлялося, що двоє легкоатлеток із Херсона представляли Україну на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів, команда виборола “срібло”.
Нагадаємо, станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 21 заклад фізичної культури та спорту. Зокрема, з них 13 постраждалих об’єктів потребують поточного ремонту, 7 – капітального, а 1 – підлягає демонтажу.