Дар’я Лаврієнко з Херсона представила Україну на одному з найбільших міжнародних фестивалів повітряних зміїв Європи – Берлінському.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/darja-lavrijenko-1.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/darja-lavrijenko-5.jpg)
Найбільший у Німеччині подібний захід проходив з 15 по 17 вересня. Він зібрав більше 25 тисяч глядачів та сотні учасників.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/festival-1-1024x1008.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/festival-2-1024x245.jpg)
Україна вперше брала участь у цій події. Українці продемонстрували свої навички у керуванні дволінковими та шоу-кайтами.
Також вони запускали плоских художніх повітряних зміїв та інші моделей (типу роккаку та дельта).
“Вперше команда від України була запрошена на цей видатний Фестиваль. Це не тільки черговий знак підтримки з боку німецького народу, але і визнання того рівня розвитку та професіоналізму, якого досягла наша Асоціація у сфері кайт-флаїнґу як спорту в Україні та зокрема, в Херсонській області за останні шість років – навіть попри війну. Ми щиро вдячні голові оргкомітету пану Уве Шветтманну та нашому дорогому другу Крістіану Ласковскі за цю можливість Україні знов прозвучати як країні молодих, професійних та відважних людей”, – заявив президент Української Асоціації Повітряних Зміїв та капітан української збірної Павло Шмулевич.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/kajti-2-1024x732.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/kajti-1.jpg)
Раніше повідомлялось про те, що юні херсонські спортсмени стали чемпіонами змагань з таїландського боксу.