Херсонів запрошують на зустріч з Доступно.ua

Херсонів запрошують на зустріч з Доступно.ua
9 сентября 2019 года.

Ініціатива Доступно.UA запрошує херсонців долучитися до створення пілотного рейтингу доступності українських міст.

16 вересня о 10:00 у приміщенні Убран Сад (вул. Іллюші Кулика, 26) відбудетьс майстер-клас для всіх охочих стати монітором та познайомитися з методикою оцінки свого міста. До участі у моніторингу запрошують місцевих активістiв, волонтерів, громадські ініціативи та всіх охочих зробити своє місто комфортним для всіх.

Зареєструватись можна тут:

https://forms.gle/SrWtLj3uQUJXqQm78

18 вересня о 18:30 пройде мотиваційна зустріч із засновником Доступно.UA Дмитром Щебетюком. Він розповість про два автостопи, в які він вирушав у межах проектів Доступно.UA: автостоп Україною та Білоруссю, автостоп Європою. Місце проведення - так само Убран Сад.

Зареєструватись можна тут:

https://forms.gle/hTUJaReMyxeEAomx9

Мета рейтингу доступності міст - порушити питання важливості безбар'єрного простору в українських містах. А також - показати престиж i переваги від створення комфортного громадського простору для маломобільних груп населення. Це зокрема люди з інвалідністю, люди з маленькими дітьми та дитячими візочками, літні люди, мандрівники з важкими валізами тощо.

Для цього протягом року проведуть моніторинг міського простору 10 міст на відповідність державним будівельним нормам. Рейтинг кожного міста сформують перевірки державних закладів, об'єктів інфраструктури, закладів харчування, громадських вбиралень, культурних закладів, публічних просторів тощо.

За результатами перевірок експерти Доступно.UA розроблять рекомендації щодо якісних змін. Рекомендації передадуть представникам місцевої влади. Усі подальші зміни моніторитимуть та запрошують долучитися до цього місцеву громаду.

Доступно.UA вже перевірила та внесла до рейтингу Івано-Франківськ i Тернопіль. Всього провели 325 перевірок, з них 165 це локації, а 160 - пішохідні об'єкти (переходи, заїзди у двори будівель та арки). Також на цьому етапі до рейтингу увійдуть й інші українські міста з населенням від 100 до 250 тисяч: Миколаїв, Чернігів, Суми, Полтава, Черкаси, Вінниця, Кам'янець-Подільський.

Контактна особа: Катерина, 095 377 4210

Проект здійснюється за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости