Херсонгаз: Жодного зобов'язання щодо здійснення негайного пуску газу на ТЕЦ рішення суду не містить

Херсонгаз: Жодного зобов'язання щодо здійснення негайного пуску газу на ТЕЦ рішення суду не містить
11 ноября 2020 года.

Жодного зобов'язання щодо здійснення негайного пуску природного газу АТ Херсонгаз на Херсонську ТЕЦ рішення суду не містить.

Про це повідомили у компанії.

"На сьогодні АТ Херсонгаз подано заяву до суду із проханням надати роз'яснення щодо процедури виконання рішення суду", - сказано у повідомленні. 

 Акціонерне товариство Херсонгаз, неодноразово протягом поточного року зверталося до керівництва АТ "Херсонська ТЕЦ" щодо проходження опалюваного сезону 2020-2021 у м. Херсон і просило терміново здійснити розрахунки за отримані послуги розподілу природного газу. З урахуванням листопада 2020 року АТ "Херсонська ТЕЦ" - понад 40 млн грн.

Такий великий борг не дає можливості АТ Херсонгаз проводити своєчасне технічне обслуговування газової системи та гарантувати її безпечну та безаварійну роботу.

Окрім цього, в компанії повідомили, що ТОВ Укртрансгаз вимагає у судовому порядку від АТ Херсонгаз оплату за послуги балансування газотранспортної системи, більшу частину якої становить заборгованість АТ "Херсонська ТЕЦ" за розподіл природного газу.

"Станом на 11.10.2020 ніяких об'єктивних пропозицій від АТ "Херсонська ТЕЦ" щодо порядку погашення заборгованості не надходило, також теплопостачальна компанія не може надати фактичних підтверджень щодо спроможності виплати заборгованості за умовами договору реструктуризації боргу", - сказано у повідомленні. 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости