Херсонгаз снесет 170 деревьев на Бериславском шоссе


27 / 02 / 2013

На следующем заседании члены исполкома рассмотрят обращение председателя правления публичного акционерного общества «Херсонгаз» А. Зангиева, который просит разрешение снести деревья.

Объяснение простое - ликвидация аварийной ситуации на подземном газопроводе по Бериславскому шоссе (от железнодорожного вокзала до ул. Черноморской).

Для проведения работ снести нужно 170 деревьев.

Деревья снесут без возмещения восстановительной стоимости при условии компенсационной высадки трехсот деревьев в месте, определенном департаментом жилищно-коммунального хозяйства городского совета, в срок до 25 апреля 2013 года.

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
ПАТ Херсонгаз написал(а) в 12:56, 27 / 02 / 2013:
З початку 2013 року ПАТ “Херсонгаз” проводить планові роботи із заміни газопроводу за адресою м.Херсон Бериславське шосе. Передбачено що протягом 2013 року буде розкрито та замінено 1,5 км газопроводу середнього тиску з використанням новітньої технології - прокладки поліетиленової труби, що за своїми технічним властивостями є значно витривалішою до природної середи: підтоплення, корозія та ін. Виконання робіт значно ускладнюється різними типами грунтів, природним підтопленням та деревами, що були висаджені прямо по вісі газопроводу та своїм корінням обвивають газопровід. Корінням дерев подекуди майже повністю зруйнована ізоляція газопроводу. Наразі проводяться розвідувальні роботи (шурфування грунту) із виявлення різниці глибин пролягання газопроводу та приладове обстеження ущільнень на трасі.
Ответить

Новости