Херсонгаз обіцяє відключити Олешки від газу

Херсонгаз обіцяє відключити Олешки від газу
6 января

Акціонерне товариство «Херсонгаз» надіслало лист на адресу виконкому Олешківської міськради . У документі зазначається: «У зв'язку з відсутністю на інформаційній платформі Оператора ГТС («АТ «Укртрансгаз») в реєстрі жодного з постачальників природного газу точки комерційного обліку Вашого підприємства, оператор повідомляє про необхідність, з дотриманням правил безпеки, самостійно припинити газоспоживання до 07:00 години 8 січня по дитячим садкам, розташованим у м. Олешки». Ідеться про ДНЗ №1, №3, №6, і №7.

Про це повідомив сайт міськради.

При невиконанні вищезазначеної вимоги розподіл природного газу на об'єкти буде припинено в примусовому порядку з 9 години 9 січня.

Нагадаємо, що 1 січня 2021 року втрачають чинність попередні договори на розподіл та постачання природного газу з бюджетними установами, що знаходяться в управлінні виконавчих органів сільських/селищних/міських рад. Лише у Херсонській області понад 300 непобутових споживачів, які не мають укладених договорів на постачання природного газу на 2021 рік з будь-яким постачальником, знаходяться в реєстрі на відключення та мають самостійно припинити його споживання.

Ідеться, в основному, про об'єкти бюджетної сфери, такі як дитячі садочки, лікарні, медичні пункти та котельні, що постачають тепло населенню та закладам бюджетної сфери.

30 грудня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана. Участь у заході взяв Олешківський міський голова Євген Рищук. Учасники комісії вирішили підготувати звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання про переведення закладів соціально-бюджетної сфери, якими до 1 січня не укладено договори на постачання та розподіл природного газу, до постачальника «Остання надія». А також - стосовно пропозиції не вважати несанкціоновано відібраним спожитий природний газ закладами соціально-бюджетної сфери, якими до 1 січня не укладено договори на постачання та розподіл природного газу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости