Херсонець виграв «Діамантову лігу-2019»

Херсонець виграв «Діамантову лігу-2019»
30 августа 2019 года.

Херсонський стрибун у висоту, спортсмен змінного складу комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, Заслужений майстер спорту України, учасник і фіналіст двох Олімпійських ігор Андрій Проценко виграв «Діамантову лігу - 2019» - найпрестижнішу легкоатлетичну серію в світі.

На останньому етапі регулярного легкоатлетичного чемпіонату в Парижі Андрій Проценко в напруженій боротьбі став другим із повторення свого кращого результату сезону. Але на фінальному етапі в Цюриху спортсмен пересягнув позначку 2,28 м.

Проценко без проблем взяв 2,16 м і 2,20 м, але вже на 2,24 м допустив одну помилку. Вона виявилася останньою до 2,32 м - нового кращого результату для українського висотника.

Таким чином, Андрій Проценко - третій в історії України чемпіон «Діамантової ліги» і перший з 2013 року. Зазначимо, що з 2017 року в серії діє нова система - чемпіоном стає переможець фінального етапу, а не лідер усього сезону.

Окрім трофея чемпіона, Андрій Проценко за свій виступ у Цюриху отримав путівку на чемпіонат світу з легкої атлетики - 2019, який відбудеться з 27 вересня по 4 жовтня у Досі (Катар).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости