Херсонець - чемпіон світу з вільної боротьби серед юніорів


15 августа 2019 года.

13 серпня 2019 року на килимах таллінської льодової арени «Тондіраба» були розіграні п'ять перших комплектів нагород першості світу 2019 року з вільної боротьби серед юніорів у вагових категоріях до 57, 65, 70, 79 і 97 кг. За нагороди в цих категоріях боролися 119 найсильніших молодих борців.

У перший день змагань до фіналу у вазі 70 кг вийшов український спортсмена із Херсона Ерік Арушанян (тренер Віктор Кубішин). На шляху до фіналу йому траплялись одні з найважчих суперників цієї категорії.

В 1/8 фіналу Ерік з рахунком 10:0 переміг борця зі Швейцарії. В чвертьфіналі одержав вольову перемогу над росіянином, а в півфіналі здолав турецького борця.

Фінальна сутичка вийшла досить непростою, суперник з Молдови був активний і також прагнув перемоги. Але Еріку все ж таки вдалося вирвати чемпіонський титул!

Нагадаємо, чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів проходить з 12 по 18 серпня 2019 року в м.Таллінн (Естонія).

Довідково. Ерік Арушанян - майстер спорту України з вільної боротьби, спортсмен КЗ «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради, випускник Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради (тренери Бардачов П.С., Кубішин В.І.), студент факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету, представляє ФСТ «Спартак».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости