Херсон відвідав Посол Бельгії Люк Якобс


13 июня 2016 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся сьогодні із Надзвичайним та Повноважним Послом Бельгії в Україні Люком Якобсом.

Перш за все, пан Якобс подякував міській владі за можливість презентувати херсонцям фільм про події Першої світової війни "Cafard" (реж.Ян Бюльтиль).

"Ми довго сумнівалися, чи привозити фільм, який описує воєнні реалії, до вашого міста - все-таки в Україні йде війна, але потім зважилися. Ми хочемо, аби українці розуміли - європейська спільнота з вами", - відзначив Люк Якобс.

Володимир Миколаєнко, у свою чергу, закцентував увагу на тому, що для Херсона і для усієї України така підтримка має неабияке значення: "Для Бельгії війна - це вже історія, в той час, як для України - сьогодення, тому для всіх українців так важлива підтримка Європи".

Не оминули увагою під час зустрічі і розвиток потенціалу Херсона та області.

На думку Надзвичайного та Повноважного Посла Бельгії в Україні, Херсонщина має туристичні та сільськогосподарські можливості - цим потрібно користуватися і залучати відповідні інвестиції.

"І обласна, і міська влада продовжує наголошувати на необхідності доносити до представників іноземних бізнес-кіл, що Херсонщина має потенціал і потребує інвестицій. Наше головне завдання сьогодні - завершити війну та відновити єдину державу Україну в тих територіях, у яких вона була два роки тому", - наголосив Володимир Миколаєнко.

Довідка. Фільм Яна Бюльтила "Cafard" - спільний проект Бельгії та України, присвячений пам'яті жертавам Першої світової війни. Сценарій фільму - це історія "АСМ" - бельгійського корпусу бронемашин, які 1916 року були приведені у бойове положення королем Альбертом І та направлені на Галицький фронт у допомогу царській армії. Військова частина зробила кілька рейдів в Карпатах і в Тернопільській області, а відступаючи до Києва,стала свідком боротьби України за незалежність.

Фільм "Cafard" покажуть також в Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Краматорську та Сєвєродонецьку.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости