Херсон виділить 53 млн грн на боротьбу із COVID-19

Херсон виділить 53 млн грн на боротьбу із COVID-19
1 апреля 2020 года.

Депутати міської ради підтримали внесення змін до міського бюджету на 2020 рік: трохи більше 53 млн грн виділять на боротьбу із коронавірусом.

"У нас пріоритет зараз один - медицина. Наші лікарні отримають 44 млн грн на придбання лікарських засобів, антисептичних та дезінфікуючих засобів, медобладнання, кисню для надання невідкладної допомоги тощо", - підкреслив Володимир Миколаєнко.

Кошти будуть розподілені між лікарнями ім.О.С.Лучанського, ім. А.і О.Тропіних та лікарнею ім.Є.Є.Карабелеша.

Нагадаємо,раніше Володимир Миколаєнко відзначив, що разом з депутатами проконтролює всі закупівлі на предмет завищення ціни.

«Буде створена робоча група, яка простежить, аби медобладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень були придбані за адекватними цінами, - підкреслив Володимир Миколаєнко, - Наразі я вже бачив спробу спекуляцій на медичних масках. Це неприпустимо, кошти, які ми виділяємо на боротьбу з COVID-19 за рахунок зменшення видатків на інші сфери, мають бути використані прозоро».

Окрім того, у рамках цих змін 3 млн грн виділено на матеріальну допомогу багатодітним сім'ям.

Зміни до бюджету внесли за рахунок перерозподілу видатків між управліннями та департаментами міської ради. Зокрема, видатки зменшили для управлінь освіти, культури, соцполітики, капітального будівництва, транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку, департаменту житлово-комунального господарства.

Теги: бюджет
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости