Херсон. Депутати вимагають продукти та незаконно встановлюють борди. Прокуратура розпочала розслідування – "Під контролем"

Херсон. Депутати вимагають продукти та незаконно встановлюють борди. Прокуратура розпочала розслідування –
17 ноября 2016 года.

Одразу три досудових розслідування по тамтешнім депутатам та чиновникам тривають на Херсонщині. Генеральна прокуратура ефективно відреагувала на звернення активістів Руху "Під контролем" та скарги місцевих.

Треба зауважити, винахідництво деяких обранців не знає меж. Наприклад, екс-депутат Херсонської міської ради минулого скликання від ВО "Батьківщина" Олег Акимченков вимагав від місцевого бізнесмена гроші та продукти харчування за дозвіл на виносну торгівлю. За словами підприємця, йому довелося платити "депутату" 600 гривень щомісяця та складати продуктові набори як дарунок. За це Акимченков видав бізнесмену посвідчення помічника депутата, яке нібито мало знімати всі питання у контролюючих органів. Цинізм ситуації полягає у тому, що Акимченков навіть після програшу на виборах вимагав данину.

под контролем Херсон

Олег Акимченков

Голова обласного управління юстиції Костянтин Хутковський донедавна працював в земельному управлінні міста. Як вияснили слідчі, переважна більшість нотаріальних дій щодо оформлення земельних ділянок та інших операцій проведено через приватного нотаріуса Марину Козачкову, яка є дружиною Хутковського.

На сьогодні, Акимченкову та Хутковському загрожує покарання обмеження волі до трьох років.

под контролем Херсон

Костянтин Хутковський

Вже діючий депутат міської ради, лідер місцевого "Укропу", Валерій Боржков примудрився засвітитися в скандалі з незаконним рекламним бордом. Спеціалісти місцевого управління зовнішньої реклами зафіксували, що фірма яка належить Боржкову, встановила рекламну конструкцію. І за це не сплачено гроші до бюджету Херсону. За подібні речі чинним законодавством передбачений штраф до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів.

под контролем Херсон

Валерій Боржков

Наведені приклади всиляють оптимізм. Принаймні, депутати, чиновники та їх колеги у Херсоні вже розуміють, що краще не гратися із законом. Аби не потрапити в поле зору прокуратури. Адже, ніхто не застрахований від громадського контролю.

Гліб Канєвський, керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос"

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости