Херонводоканал завершив акцію безкоштовного встановлення водолічильників


9 октября 2020 года.

У Херсонводоканалі фінішувала двомісячна акція безкоштовного встановлення лічильників споживачам, які мали борг та розраховувались за воду згідно з нормами водоспоживання.

Всього скористались вигідною пропозицією 197 споживачів, 60 з яких повністю оплатили борги за своїми особовими рахунками, а 137 - уклали договори на поетапне погашення заборгованості без першого внеску на загальну суму майже 2 млн грн.

Акція дозволила херсонцям, які знаходились у скрутному фінансовому становищі, при укладанні договору на погашення боргу отримати послугу безкоштовного монтажу та оформлення водолічильників, а також перейти до розрахунків за фактично спожиті послуги. Акція надала можливість споживачам значно скоротити витрати на оплату води і не накопичувати борги, що утворювались при розрахунках за нормами водоспоживання.Крім того, це дозволить споживачам за необхідності оформити субсидію.

Найбільш плідними на звернення виявилися дні наприкінці вересня, тому деяким учасникам акції доведеться певний час зачекати на встановлення лічильників у їхніх квартирах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости