Гусєв вже знає, яке рішення щодо "чорногорського піску" винесе суд

Гусєв вже знає, яке рішення щодо
27 января 2020 года.

Влада Херсонської області вже знає, яке рішення винесе суд, щодо повторного ввезення в морський порт вантажу відпрацьованого піску зі шкідливими домішками.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу розповів голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Він заявив, що відповідне рішення суду про недопущення ввезення до Херсона другої партії піску з Чорногорії, що містить шкідливі домішки, має бути прийнято цього тижня Херсонським міським судом.

Нагадаємо, що в Херсонському морському порту вже зберігаються 3,6 тис. тонн такого піску, на які накладено арешт після проведення експертизи, яка підтвердила його небезпеку. Пісок повинен був використовуватись для пересипання шарів відходів на Херсонській міському звалищі, однак екологічні служби виявили, що він містить шкідливі речовини.

У коментарі кореспонденту УНІАН голова Херсонської ОДА уточнив, що рішення має прийняти Херсонський міський суд, а звернулось із позовом Головне управління Національної поліції України в Херсонській області. За позовом поліції судом вже було накладено арешт на 3,6 тис. тонн піску, який прибув у Херсонський морський порт із Чорногорії в грудні 2019 року.

Нагадаємо, що херсонська компанія, яка завезла цей пісок, вже хоче розірвати договір про його поставку.

Теги: песок
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости