Черговий вантаж від гуманітарної місії “Проліска” прибув до Біляївки Новоолександрівської громади.
Про це повідомляє Херсонська ОВА у Telegram.
Команда гуманітарного центру «Проліска – Кривий Ріг» передала жителям Біляївки допомогу від UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.
“Привезли найнеобхідніше — ліжка з матрацами, постільна білизна, лампи на сонячних батареях, гігієнічні набори, рушники – всього понад 450 одиниць”, – йдеться у повідомленні.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/12.04-na-ranok-2-1024x651.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/12.04-na-ranok-3-1024x652.jpg)
Нагадуємо, що херсонка влаштувала благодійний аукціон в Рівному.