Громадських активістів Херсонщини запрошують на стажування в Донецьку обласну організацію КВУ


27 мая 2016 года.

Громадських активістів Херсонщини запрошують взяти участь у стажуванні, яке буде проведено Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» 4-6 червня 2016 року в містах Сєвєродонецьк (Луганська обл.) та Краматорськ (Донецька обл.).

Захід відбудеться у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У Херсонській області проект адмініструє Фонд громади міста Херсон «Захист».

Протягом стажування учасники з 8-ми регіонів України зможуть зустрітися з громадськими організаціями Донецької та Луганської областей, ознайомитися з їх діяльністю та досвідом роботи в розрізі побудови ефективних комунікацій з цільовими групами та партнерами, взяти участь у неформальній конференції (бар-кемп) «Життя на межі миру» та дізнатися, що можна робити в своїх громадах, коли з'являються нові виклики і нові можливості.

Також заплановано спілкування з цікавими мотивуючими спікерами, участь у майстер-класах, можливість переглянути тематичний фільм, а також отримати безліч нових контактів та ідей.

Від Херсонської області у стажуванні зможе взяти участь лише один представник організацій громадянського суспільства (громадські та благодійні організації, ініціативні групи), тож бажаючим треба поспішити і до 16-ї год. 27 травня 2016 року зв'язатися з контактною особою від Фонду «Захист» (Філенко Костянтин, e-mail: fkv2004@i.ua, м.т.: 050 399 77 09).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників стажування, компенсацію витрат на проїзд (за наявності проїзних документів).

Початок роботи - 4 червня 2016 року о 10:00 у м.Сєвєродонецьк (Луганська область), за необхідності поселення можливе 3 червня 2016 р. з 15:00, завершення роботи - 6 червня 2016 року о 16:30 у м.Краматорськ (Донецька обл.).

Програма стажування та логістика заходу буде надіслана тому активісту, кандидатура якого буде погоджені для участі у заході. 

Теги: Захист, КВУ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости