Громадська організація «Народні герої» проведе урочистий захід з публічного вшанування Героїв Херсонщини


27 февраля 2017 года.

В середу, 1 березня 2017 року, Громадська організація «Народні герої» за участі міського голови міста Херсона Миколаєнка Володимира Васильовича та голови обласної державної адміністрації Херсонської області Гордєєва Андрія Анатолійовича, проведе урочистий захід з публічного вшанування Народних Героїв.

Цього разу Херсонщина дізнається імена своїх співвітчизників, які своєю працею та самовідданим служінням громаді заслуговують високе звання "Народний герой". Урочиста церемонія нагородження відбудеться 0 12:00 годині, у великій залі будівлі міської ради, (просп. Ушакова, 37, 2-й поверх).

Ця недержавна нагорода була запроваджена у 2016 році новоствореною однойменною громадською організацією на чолі з її засновником Андрієм Зібраном напередодні 25-ї річниці Незалежності. Срібний ювілей народження країни став доброю нагодою для старту цієї ініціативи.

Лише за перше півріччя реалізації проекту активістам вдалось віднайти та познайомитись з прикладами суспільно-корисної діяльності більш ніж двохсот українців, невтомну працю яких без зайвого перебільшення можна назвати подвигом. Серед її почесних Героїв - лікарі, вчителі, юні винахідники, волонтери, багатодітні матері, олімпійці, ветерани, автори світових рекордів, благодійники та священники.

Примножити цю чисельність та зробити здобутки народних сподвижників публічним надбанням допомагають все нові і нові однодумці. Вони практично щодня з різних куточків України надсилають на адресу організації розповіді про своїх сусідів, колег, друзів, пропонують до розташування портретів та сюжетів істинно Народних Героїв свої рекламні носії та шпальти видань.

Наприкінці 2016 року активісти ГО «Народні Герої» започаткували Всеукраїнську акцію «Герої твого міста». Перша подія якої відбулася 27 грудня року у Северодонецьку, де 32 мешканці міста отримали почесні відзнаки.

Нинішня, 2-га, церемонія, яка відбудеться на Херсонщині, допоможе місцевій громаді та усій країні черговий раз дізнатись про подвиги та звитяги мешканців цього південного краю, що надалі слугуватимуть прикладом для інших та сприятимуть становленню громадянського суспільства як потужної складової політичної системи сучасної української держави.

«Народні герої» є громадською організацією, заснованою у липні 2016 року у Львові громадським активістом Андрієм Зібраном. Її місією є пошук та об"єднання зусиль однодумців заради підвищення престижу та популяризації суспільно-корисної праці, як обов'язкового елементу політичної культури та життєдіяльності українських громадян, з метою покращення якості життя усіх верств українського суспільства.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости