Бериславська, Борозенська, Високопільська, Милівська, Кочубеївська, Нововоронцовська, Новоолександрівська, Новорайська та Тягинська громади отримали «Мобільні адміністратори» – спеціальні мобільні кейси, які містять комплект портативної техніки. Зокрема планшет, камеру, сканер та інше технічне оснащення.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Наявність такого обладнання дозволить проводити виїзні прийоми в будь-якому куточку громади, де немає стаціонарних адміністративних центрів. З цими спецкейсами легко організувати повноцінне віддалене робоче місце, йдеться у дописі.
Оснащення надійшло з нагоди Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг в Україні. Його передали в межах проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI 4), у співпраці USAID, ГО «СПІЛЬНО ХАБ» та БФ «За Херсонщину».
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114448-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114450-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114453-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114454-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114456-1024x575.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/image-2023-09-05-114457-1024x575.jpg)