У Google Maps з’явилися нові супутникові знімки деокупованої частини Херсонської області.
Зокрема, оновлено карти в районі села Посад-Покровське Чорнобаївської громади.
Знімки датовані червнем 2022 року, тож на них можна побачити укріпрайон українських військ, який знаходився на околиці села з квітня по листопад 2022 року, наслідки російських атак по житлових будинках та інфраструктурі села, а також величезну кількість вирв від ворожих снарядів, якими “засіяні” поля довкола населеного пункту.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.26.55-1024x723.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.27.30-1024x716.png)
Такий вигляд мала школа у Посад-Покровському у серпні 2019 року:
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.32.10-1024x661.png)
А вже у червні 2022 року вона виглядала так:
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.31.37-1024x674.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_4343-1-1024x683.jpg)
Сільський будинок культури та навколишні будівлі також постраждали від російських обстрілів.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.34.34-1024x677.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.34.16-1024x619.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_4187-1024x683.jpg)
На знімках більшість будинків у селі ще неушкоджені або пошкоджені частково, проте є і ті, які постраждали в перші місяці повномасштабного вторгнення, та були повністю зруйновані або спалені вщент.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.54.34-1024x670.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.54.21-1024x701.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.56.13-1024x727.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/snimok-эkrana-2023-09-30-v-23.56.01-1024x741.png)
Окрему увагу привертають сотні слідів від влучання ворожих снарядів, які вкривають десятки метрів земель Херсонщини.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/snimok-эkrana-2023-10-01-v-00.05.40-1024x717.png)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/snimok-эkrana-2023-10-01-v-00.05.17-1024x771.png)
Наразі Посад-Покровське включене до проєкту комплексної відбудови приватних та комунальних будівель, проте наслідки та спогади про війну залишаться на вулицях села назавжди.
МОСТ продовжує відстежувати зміни в Google Maps, аби не пропустити наступні оновлення слідкуйте за нашими новинами на сайті МОСТ та у соціальних мережах Telegram, Facebook, Instagram, Twitter.