Головою Генічеської районної ради обрано Сергія Коржевого

Головою Генічеської районної ради обрано Сергія Коржевого
10 декабря 2020 года.

Сьогодні, 10 грудня у Генічеську відбулась перша сесія нової Генічеської ради нового скликання, до якої відтепер входить 4 райони Херсонщини.

На сесію прибули 37 депутатів з 38 списочного складу. Також були присутні обрані голови громад, представники громадськості, ЗМІ.

Голова Генічеської районної ТРК оголосила зареєстрований новообраних депутатів. До депутатського корпусу Генічеської районної ради увійшли 38 народних обранців. З них 24 - представники колишнього Генічеського району, 8 - Новотроїцького району, по 3 - з Іванівського та Нижньосірогозського районів.

Потім відбулася процедура обрання голови Генічеської районної ради На посаду голови Генічеської райради запропоновано двох кандидатів. Це Сергій Коржевий «Нам тут жити» (на фото - другий зліва) та Олександр Галько "Слуга народу".

За підсумками таємного голосування головою Генічеської районної ради обрано Сергія Коржевого. За нього проголосували 32 депутати з 37 присутніх на сесії. Другого кандидата Олександра Галька підтримали 5 депутатів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости