Головний тренер «Кристала» прокоментував гру з «Таврією»


1 сентября 2017 года.

Головний тренер «Кристала» Олександр Овчинніков поділився своїми враженнями від гри команди та розказав, як кристалівці будуть справлятися з іграми на три фронти.

- Олександре Олексійовичу, як зараз справи у команди?
- Не зважаючи на те, що тільки вчора відіграли гру, вже сьогодні переходимо в режим дворазових тренувань. Ця та наступна гра будуть свого роду етапом підготовки до матчу Чемпіонату України проти «Первомайська».
В нашому складі виступають три 17-річні футболісти, ще четверо - запасні, додамо до цього, що з командою тренуються ще чотири 17-річні херсонські футболісти, яким треба надавати якомога більше часу на футбольному полі та більше зустрічатися з м'ячем.

У попередньому матчі задоволений грою саме молодих футболістів, один з яких відзначився чудовим ударом зі штрафного. Саме через ігри обласного чемпіонату будемо готувати команду до чемпіонату України, адже цей турнір для нас пріоритетний.

- Скажіть як команда буде справлятися з іграми на три фронти?
- Звісно, буде важко. Ми виступаємо у Чемпіонаті Херсонської області, Чемпіонаті і Кубку України серед аматорських команд. Це означає, що майже кожні три дні будуть ігри, крім того, двічі в осінній частині сезону ми будемо грати дві гри без жодного дня перерви. В першу чергу будемо концентруватися на Чемпіонаті України. Це - головний наш фронт. А обласну першість в наступних матчах довіримо молодим гравцям, дамо їм змогу проявити себе на полі та підвищувати майстерність. Звісно, це може вплинути на результати, як це було у матчі проти «Таврії».

Десь далася в знаки втома після важкого виїзного поєдинку. Можливо, трохи не налаштувалися, але в нашій ситуації вважаю, що ми правильно розставили пріоритети. Стосовно Кубку України, то тут намагатимемося пройти якомога далі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости