Головне управління з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на Херсонщині очолила Наталя Асатурова

Головне управління з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на Херсонщині очолила Наталя Асатурова
7 июня 2016 года.

Сьогодні, 07 червня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв представив новопризначеного в.о. начальника Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ним стала Асатурова Наталя Миколаївна.

Представляючи нового керівника, Андрій Гордєєв підкреслив, що Держпродспоживслужба України для нас є стратегічною: «На сьогодні наше завдання - збільшити внутрішнє виробництво та забезпечити власне населення».

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Крім того, було зазначено, що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів почала виконувати функції, покладені на неї ще урядовою постановою №667 від 2 вересня минулого року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України затвердив 6 квітня.

Асатурова Наталя Миколаївна у 2004 році закінчила Донецький державний медичний університет ім.М.Горького за спеціальністю медико-профілактична справа, кваліфікація - лікар.

З 15 січня 2013 року займала посаду начальника Генічеського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області, Головного державного санітарного лікаря Генічеського, Іванівського, Новотроїцького районів. З 01 червня назначена на посаду в.о. начальника Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Теги: ОДА
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости