Голові Малокаховської сільської ради погрожують


18 октября 2019 года.

Голові Малокаховської сільської ради Лукашенку надходять погрози особистого характеру (на кшталт «Спалимо хату!» та «Тобі не жити!»).

Про це він повідомив учона в ході засідання сесії Новокаховської міської ради, на якій було проголосовано згоду на приєднання сільради до ОТГ.

Погрози також надходять і на адресу комунальних установ, які обслуговують мешканців села: колективу школи, дитячого садочку, сільського ФАПу. Їх працівників лякають тим, що «у зв'язку з нестачею коштів у районному бюджеті фінансування їх установ буде припинено через два місяці». Хоча до закінчення бюджетного року цим фінансуванням повинна опікуватися саме Каховська районна рада, яка має на це відповідний фінансовий ресурс.

Крім того, Володимир Лукашенко повідомив депутатам, що Малокаховкою ходять такі собі «ходоки» і збирають підписи з батьків дитсадківської малечі та школярів проти приєднання села до Новокаховської ОТГ.

Подібні дії проти комунальних закладів села Володимир Лукашенко пов'язує з позицією голови Каховської районної ради Тетяни Тертичної.

Про всі ці випадки, а особливо про погрози особисто на свою адресу, Володимир Лукашенко подав відповідну заяву до Каховського відділу національної поліції.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости