“Один із меседжів пропаганди окупантів — ЗСУ обстрілюватимуть місто. Наголошую на тому, що українська армія не вчиняла і не вчинятиме таких дій. Наші воїни в першу чергу звільняють людей, а не території. Для них важливе людське життя і збереження критичної інфраструктури міста, щоб це життя можна було підтримувати у нормальному стані й надалі”, – наголосив перший заступник голови облради Юрій Соболевський.
Він попросив херсонців бути готовими до будь-яких провокацій агресора.
“Голови ОСББ і працівники лікарень мають перевірити наявні укриття на предмет можливого прийняття там людей. Лікарні в Херсоні — це гуманітарні штаби. Треба бути готовими до роботи у посиленому режимі”, – підкреслив Соболевський та додав, що херсонцям, можливо, доведеться згадати про тривожну валізу із документами, запасами води та їжі на кілька діб.