Голова Укравтодору пообіцяв збільшення фінансування ремонту доріг на Херсонщині

Голова Укравтодору пообіцяв збільшення фінансування ремонту доріг на Херсонщині
27 июля 2017 года.

26 липня з робочим візитом на Херсонщині перебував голова Укравтодору Славомір Новак. Про це на власній сторінці в фейсбук написав голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

"Приємно, що ходом ремонтних робіт на ділянках доріг М-14 та Р-57 він залишився задоволеним. Разом з начальником служби автомобільних доріг у Херсонській області Миколою Савченко ми домовилися про збільшення фінансування на ремонт автошляху Берислав-Мар'янське та М-14 на Мелітополь. Також обговорили готовність області до дорожньої реформи 2018 року.

Голова Укравтодору Славомір Новак зауважив, що якість доріг тут краща, ніж у Миколаївській області. Надалі він закликатиме народних депутатів звернути увагу на дороги саме на півдні України та працюватиме над збільшенням фінансування на їх ремонти. До того ж проектна документація вже підготовлена, а тендери оголошено. Очікується лише фінансування від держави", - зазначив Гордєєв.

Нагадаємо, ремонт на ремонт траси Мар'янське - Берислав виконуватиме ТОВ "Будівельна компанія "Дорлідер", яка виграла два тендери на суму загальну суму в 62 млн гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости