Голова Каховської районної ради не пустила на сесію журналіста газети "Каховська зоря"

Голова Каховської районної ради не пустила на сесію журналіста газети
09 / 04 / 2020

Голова Каховської районної ради (Херсонська область) Тетяна Тертична не пустила на сесію журналіста газети "Каховська зоря" Сергія Макогона.

Про це він розповів представнику ІМІ у Херсонській області.

"О 8 ранку я прийшов на засідання депутатських комісій у будівлі РБК ім Фрунзе. Зайшов майже без проблем. Спочатку спитали, хто я і навіщо, але одразу ж і пропустили. Після комісії, о 8:40 я вийшов на вулицю, поговорив по телефону, при вході вже стояла Тетяна Тертична. Коли я намагався повернутися до будівлі, вона мене не пустила", - розповів він.

За словами журналіста, голова райради "посилалась на якесь рішення комісії з надзвичайних ситуацій".

"Також вона мені повідомила, що сесія проводиться в закритому режимі та впускають туди по списку. Також додала, що все це узгоджено з поліцією та прокуратурою", - розповів Сергій.

Раніше у Facebook каховський журналіст Олег Батурин повідомив, що його теж не пускали на сесію, посилаючись на рішення тієї ж комісії, проте згодом пустили.

"Я запропонував викликати поліцію, щоб вивести мене з зали, або викликати 102 самому, щоб мені не перешкоджали виконувати прямі професійні обов'язки. Це було в присутності начальника Каховського відділу поліції. Депутат райради Валерій Салтиков запропонував третій варіант - пропустити мене на балкон. На тому й зупинились", - написав журналіст.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости