Голова Херсонської ОДА звільнив компанію, пов"язану із нардепом від податків

Голова Херсонської ОДА звільнив компанію, пов
30 марта 2020 года.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звільнив підприємство, пов'язане із народним депутатом України Олексієм Ковальовим від податків.

Про це йдеться у розпорядженні голови Херсонської ОДА опублікованому на офіційному сайті ОДА.

Цим документом голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв надав дозвіл на право користування пільгами з оподаткування ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ» згідно з даними, викладеними в додатку, як такому, що відповідає встановленим критеріям, має соціальну значимість, забезпечує працевлаштування осіб з інвалідністю.

Відповідно до даних з реєстру, засновниками компанії з Голої Пристані є Громадська організації «Спілка працездатних осіб з інвалідністю Херсонської області».

Цю ГО було зареєстровано у Голій Пристані 22 листопада 2019 року. А вже через 4 дні - 26 листопада ця ГО утворила ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ».

Засновниками ГО «Спілка працездатних осіб з інвалідністю Херсонської області» є Андрій Пчелінцев та Ольга Рудська.

Пчелінцев є співзасновником ще ряду компаній, одна з яких - СВК «АГРОТОРГ-ПРИМОРСЬКЕ» є фігурантом гучної кримінальної справи щодо заволодіння невідомі особи після підробки документів та подальшого їх надання державним реєстраторам, шахрайським шляхом 89 земельними ділянками які знаходяться на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району. В подальшому ділянки були включені до статутного фонду ряду підприємств, в тому числі і «АГРОТОРГ-ПРИМОРСЬКЕ».

Ковалев голая пристань

Влітку 2019 року Пчелінцев бів довіреною особою партії "Слуга народу" у 186 окрузі. 

пчелинцев

Директором ТОВ «НВП ОРГАНІК СІСТЕМ » є Володимир Трухан, який також працює директором в ПП «ЛК-АГРО». Засновницею цієї компанії є Наталя Ковальова.

Ковалев Алексей

Це мати народного депутата Олексія Ковальова, який обраний від партії «Слуга народу» від 186 округу, куди входить Голопристанський район.

Очевидно, що ці компанії пов'язані між собою через засновників та директорів.

А голова ОДА Юрій Гусєв допомогає однопартійцю економити кошти.

ковалев гусев

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости