Голова Голопристанської ТВК звернулася до поліції через погрози у зв'язку з відмовою у реєстрації кандидатів-двійників


29 сентября 2020 года.

Голова Голопристанської міської ТВК Олена Якушева повідомила у поліцію, що «невстановлені особи перешкоджають її діяльності, шляхом погрози застосування насильства». Членам комісії надходили повідомлення з вимогою зареєструвати кандидатів.

Про це спостерігачам ОПОРИ повідомив секретар Голопристанської ТВК Олександр Кулик. Він зазначив, що повідомлення з погрозами почали надходити 25 вересня, під час засідання, на якому відмовили у реєстрації кандидатові Бабичу Олександру Миколайовичу.

Варто зазначити, що до Голопристанської ТВК для реєстрації у кандидати на посаду Голопристанського міського голови звернулися троє осіб зі співзвучним прізвищем:

 

  • Бабич Олександр Володимирович - чинний міський голова Голої Пристані;
  • Бабич Олександр Миколайович;
  • Бабіч Віктор Ігорович.

Бабич Олександр Миколайович та Віктор Бабіч прийшли з документами до ТВК в один день - 23 вересня.

 

«Інтереси Бабича Олександра Миколайовича представляв адвокат Вахтанг Рахімов. 22 вересня він хотів подати замість нього документи з власним підписом за довіреністю. Ми йому відмовили, бо в законі вказано, що кандидат має особисто подати документи. Після відмови, 23 вересня, адвокат повернувся з Олександром Бабичем. Вони принесли документи власноруч підписані Бабичем», - стверджує секретар Голопристанської ТВК у коментарі ОПОРІ.

На засіданні Голопристанської міської ТВК 25 вересня комісія встановила, що платіжна квитанція проведена не відповідною особою: прізвище кандидата Бабич, а платіжка надана від Бабіча. На підставі цього Бабичу Олександру Миколайовичу було відмовлено в реєстрації кандидатом на посаду міського голови Голої Пристані.

слуги двойники

Адвокат Рахімов намагався подати документи з виправленнями 25 вересня, наголошуючи на тому, що сталася технічна помилка.

«Ніяких документів після законних термінів реєстрації ми не приймаємо. Після відмови ми звернулися у поліцію, щоб зафіксувати факт, що нам намагалися надати документи поза строками», - зазначає Олександр Кулик.

Також секретар комісії додав, що пізніше почали надходити повідомлення з погрозами та вимогою зареєструвати тих двох кандидатів.

в

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости