Депутати Херсонської облради, за бажання, можуть приховати від суспільства свої декларації.
Пропозицію вписати себе в список тих, чиї декларації сховають у реєстрі, депутатам розіслав голова Херсонської облради Олександр Самойленко.
В документі він наголосив, що готує подання до НАЗК про необхідність скрити декларації певних осіб і запропонував вписати себе в список всім бажаючим.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-05-22.32.49-742x1024.jpeg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-05-22.32.47-781x1024-1.jpg)
Депутати Херсонської облради мають таке право, адже вони можуть для здійснення службових повноважень на постійній основі перебувати на територіях, на яких ведуться активні бойові дії, перелік яких визначається в установленому законодавством порядку.
Місто Херсон є в цьому переліку.
Це чисто формальний привід, адже більшість депутатів Херсонської облради живуть поза межами Херсонщини, а велика їх частина взагалі за межами України.
З депутатів обласної ради в Херсоні частіше інших можна побачити Юрія Соболевського, Павла Александрова, Дмитра Бутрія, Віктора Короленка та Олександра Книгу.