Голопристанський район лідирує за земельними площами для фермерів


13 декабря 2018 года.

На Херсонщині триває реалізація Меморандуму про співпрацю, укладеного в березні нинішнього року між Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області» в частині внесення до Державного земельного кадастру інформації про земельні ділянки, які перебувають в оренді та постійному користуванні фермерських господарств.

Наразі фахівці землевпорядної служби внесли до Державного земельного кадастру інформацію про земельні ділянки фермерських господарств площею 42,6 тис. га, що становить 55,5 % від їх загальної площі (76,9 тис. га), у тому числі 26,1 тис. га - земельні ділянки, які орендуються господарствами, та 16,5 тис. га - ті, що перебувають у постійному користуванні.

Найбільша площа земельних ділянок, якими користуються фермерські господарства, занесена до Державного земельного кадастру по Голопристанському - більше 6,0 тис. га, Каланчацькому - 4,4 тис. га, Олешківському - 3,7 тис. га та Чаплинському - 3,05 тис. га, районах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости