Генпрокуратура проводить розслідування, у якому фігурує «Херсонський суднобудівний завод»


13 июля 2017 года.

Управлінням Генпрокуратури України з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, проводиться досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем співробітниками Фонду держмайна України, Міністерства промполітики та ВАТ «Херсонський суднобудівний завод».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Внесення у 2011 році змін до пункту 11.6 договору купівлі-продажу акцій ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод» призвело до зменшення обсягу інвестиційних зобов'язань на суму понад 500 млн.грн., чим спричинено тяжкі наслідки у вигляді збитків державі.
Слідство дає оцінку службовим осібам Міністерства промислової політики та Фонду державного майна", - йдеться в повідомленні.

Також вбачається умисне доведення до банкрутства ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» службовими особами підприємства та службовими особами інших суб'єктів господарювання.

?21.06.2017 ухвалами Печерського районного суду м. Києва накладено арешт на нерухоме майно ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» (виробничі цеха, комплекс складів, добудовочна набережна, комплекс пансіонату та інше, загалом 21 об'єкт), що розташовані у м. Миколаїв та с. Коблево Миколаївської області, а також на 99,87 % акцій товариства, власниками яких на даний час є 9 компаній, зареєстрованих в Україні та Республіці Кіпр, чим вжито заходів забезпечення вказаного кримінального провадження.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости