Генпрокуратура оскаржить арешт Мангера із заставою

Генпрокуратура оскаржить арешт Мангера із заставою
15 февраля 2019 года.

Генеральна прокуратура оскаржить арешт із заставою голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства радника мера Херсона і актистки Катерини Гандзюк.

Про це theБабелю повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. ГПУ має намір домогтися тивного арешту (без заставної суми) для Мангера.

На сторінці Генпрокуратури у Facebook повідомляється, що заставу «може спонукати людину [Мангера] у будь-який спосіб ухилитися від можливої відповідальності».

«Застосування застави не може повною мірою усунути вказаний ризик та забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного», - йдеться в повідомленні.

15 лютого Шевченківський райсуд обрав запобіжний захід Владиславу Мангеру у вигляді утримання під вартою. Суд частково задовольнив клопотання сторони обвинувачення. Мангер заарештований до 3 березня з правом внесення застави у 2 млн 497 тис. грн. Запобіжний захід йому обирали майже 4 доби.

Сам Мангер назвав справу проти нього політичним замовленням і заперечує звинувачення прокуратури.

31 липня 2018 року на радника міського голови Херсона Катерини Гандзюк вилили близько літра кислоти. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла у лікарні. 6 листопада Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування нападу на Гандзюк та інших активістів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости