«Гауляйтера» Херсонщини Сальдо екстрено госпіталізували

«Гауляйтера» Херсонщини Сальдо екстрено госпіталізували
04 / 08 / 2022

Так званий «голова військово-цивільної адміністрації» Херсонської області Володимир Сальдо екстрено госпіталізований.

Про це повідомляється в Телеграм-каналі колаборанта.

Йдеться про те, що до Сальдо після чергової наради нібито підійшов «міністр охорони здоров'я», сказав, що «гауляйтер» погано виглядає, й наполегливо порекомендував пройти обстеження якомога скоріше.

Скріни з Телеграм-каналів

За результатами обстеження нібито було прийняте рішення про термінову госпіталізацію Володимира Сальдо. Виконуючим обов'язки «голови» буде «голова уряду херсонської області» Сергій Єлісєєв - росіянин, виходець з Калінінграду, екс-співробітник ФСБ.

Це - офіційна версія. Але є й неофіційна інформація про те, що Володимир Сальдо страждає на важку хронічну хворобу, яка вже перейшла в невиліковну стадію. У другій половині липня він зникав з публічного простору на кілька днів. Скоріше за все - через погіршення стану здоров'я.

Ймовірно, що зараз здоров'я Сальдо настільки погіршилося, що він потребує тривалого лікування, й треба якось пояснювати людям його відсутність. Враховуючи, чутки про дуже погане здоров'я «гауляйтера», не виключено, що Єлісєєв скоро змінить свій статус з в. о. на «голову військово-цивільної адміністрації».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости