Гауляйтер Каховки Філіпчук "заборонив" роботу підприємців, які ігнорують впровадження рублів

Гауляйтер Каховки Філіпчук
07 / 07 / 2022

Павло Філіпчук, якого російські загарбники "призначили" гауляйтером Каховки, "заборонив" працювати підприємцям, що ігнорують впровадження рублів.

Про це повідомив "Центр журналістських розслідувань".

«На наступний день після того як орки публікують свої "укази" в Telegram-каналах починаються перевірки. Багато підприємців вирішили просто закрити свої магазини і торговельні точки на ринках, оскільки не хочуть писати рублі на цінниках. Для них це така форма протесту», - на умовах анонімності розповів журналістам підприємець з Каховки.

zapret1

За видачу тимчасового "дозволу" на торгівлю з травня від підприємців вимагають сплачувати щомісячний "внесок" місцевій окупаційній адміністрації.

Він становить:

1) 600 гривень для малих підприємців.
2) 2100 гривень для продуктових магазинів.
3) 5000 гривень для тих, хто торгує спиртним і цигарками.

dan1

Гроші приймаються готівкою. Роблять це в адміністрації місцевих ринків або в кабінеті №313 у захопленій росіянами будівлі Каховської міської ради.

За сплачені гроші видається "квитанція" з печаткою окупаційної адміністрації міста і аркуш з вказаним терміном дії "дозволу".

На ньому підприємцям одного з місцевих ринків "Гарант" ставлять печатку приватного підприємства "Креатив-Юг".

Як вдалося дізнатися ЦЖР, власники цього підприємства втратили контроль над своїм бізнесом у окупованій Каховці і виїхали за межі області.

«Однак рублі у нас не приживаються. У людей їх дуже мало. Ті, хто отримує разову "матеріальну допомогу" від окупантів в 10 тисяч рублів, одразу її обмінюють на гривні. Самі підприємці, які ще торгують, воліють притримати свої рублі, щоб закупити на них товар у Криму. Багато хто взагалі не бажає приймати рублі, а ось гривню приймають охоче. Але її на руках у людей стає все менше», - підсумував підприємець з Каховки.

Раніше повідомлялось про те, що новокаховському поліцейському Сергію Томку повідомили про підозру у колабораціонізмі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости