Фонд "Захист" продовжує збирати кошти для придбання обладнання в акушерське відділення

Фонд
19 января 2017 года.

Благодійний фонд громади Херсона "Захист" продовжує акцію "Хочу жити", в ході якої благодійники збирають кошти на оновлення апаратури в акушерсокому відділенні.

Учора, 18 січня, представники фонду підрахували суму коштів, які збиралися в спеціальних скриньках у міських супермаркетах. Про це повідомляється на сторінці фонду "Захист" у Facebook.

"Фондом громади Херсона "Захист" розпломбовано благодійні скриньки, розташовані у місті у супермаркетах ФРЕШ. Дякуємо усім, хто долучився до допомоги у здійснені міського благодійного проекту "ХОЧУ ЖИТИ!" - на КОНЧЕ необхідне оновлення апаратури у реанімаційному блоку обласної акушерії, де рятують життя діткам, які народилися передчасно та новонародженим із загрозою для життя. Один із інструментів збору пожертв - благодійні скриньки у магазинах мережі ФРЕШ, у яких сьогодні нараховано вашої, херсонці, допомоги у сумі 5 728 грн. 35 коп. Розпломбування проводилося за участі членів Фонду та працівників магазинів. Кошти публічно рахувалися прямо у торгових залах", - зазначили представники фонду.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости