Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна відкривають набір на нову річну програму для громадських лідерів та активістів Сходу та Херсона


16 марта

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна, за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів Сходу та Херсона через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

Учасники програми зможуть підвищити інституційний потенціал своїх організацій та покращити взаємодію з місцевою владою й іншими організаціями для успішної реалізації спільних проєктів.
Для кого?
Для мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсон, які займаються громадською чи соціальною діяльністю. А саме:

  • керівників, членів, активістів чи волонтерів громадських об'єднань (громадських організацій, громадських спілок), що зареєстровані як юридичні особи згідно із законодавством України;
  • керівників або членів громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування чи комунальних підприємствах і установах;
  • представників неформалізованих ініціативних груп;
  • лідерів думок, громадських активістів чи волонтерів без належності до конкретних формалізованих організацій.
Що отримають учасники?
  • тренінгова онлайн-програма та менторська підтримка від найкращих експертів громсектору;
  • оцінювання організаційного та комунікаційного потенціалу своєї організації та рекомендації з подальшого розвитку;
  • участь у хакатоні та міжрегіональному обміні досвідом;
  • можливість створити дієві коаліції з однодумцями - з-поміж слухачів Академії;
  • гранти на реалізацію спільних ініціатив коаліцій.
  • сертифікати про проходження програми.

Навчання та інші програмні заходи триватимуть від квітня по грудень 2021 року у форматі лекцій та практичних сесій у Zoom (із можливим винесенням частини активностей офлайн залежно від епідеміологічної ситуації в Україні). Вартість: безкоштовно.

Відбір учасників відбуватиметься у два етапи під час відкритого конкурсу. Про деталі другого етапу - повторне анкетування та інтерв'ю - заявників повідомлять додатково.

Серед ключових критеріїв відбору: готовність приділяти навчанню в середньому до п'яти годин на тиждень. А також - мати для цього необхідні технічні засоби (інтернет, пристрій для участі у Zoom-конференціях).

Дедлайн для заповнення анкети подовжено до 31 березня 2021 року включно. Аплікаційну форму можна заповнити за посиланням: https://bit.ly/2OzLmCu

Більше інформації про навчальну програму: http://civicleadershipacademy.in.ua

Детальніше про Академію - за посиланнями: http://bit.ly/3cZQslW

Контакти для довідок: тел. 050 442 96 75, CLA@eef.org.ua

«Революція Гідності та війна на Донбасі вчергове довели, наскільки важливим для демократичної країни є розвинене громадянське суспільство. Саме організації громадського сектору мають значну довіру серед українців. Та водночас такі організації та їхні лідери все ще потребують підтримки у своєму інституційному та професійному розвитку», - підкреслила Ірина Іванова, регіональна директорка Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні.

«Нова програма Фонду Східна Європа покликана створити нові можливості для громадських активістів сходу та півдня - Донеччини, Луганщини та міста Херсон. Саме удосконалення професійних знань та навичок, об'єднання спільних зусиль допоможуть громадським активістам втілювати важливі зміни на рівні своєї громади, регіону чи країни», - зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

«Протягом навчання ми приділимо значну увагу розвитку комунікаційних навичок учасників. Цей досвід допоможе випускникам Академії стати новими лідерами сучасного громадського сектору», - наголосив Андрій Кулаков, програмний директор Інтерньюз-Україна.
_________________________________________________________________________
Академія громадського активізму - програма, яка реалізується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости