Фонд громади Херсона «Захист» передасть допомогу американського народу херсонським лікарням


1 февраля 2021 года.

Протягом останнього кварталу 2020 року Благодійна організація «Фонд громади Херсона «Захист» здійснювала проєкт допомоги лікарням Херсонщини у захисті медиків-інфекціоністів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, за яким допомога від американського народу задля протидії поширенню COVID-19 на Херсонщині склала 1 051 831 грн. (Один мільйон п'ятдесят одна тисяча вісімсот тридцять одна грн) у вигляді:

- п'яти тисяч захисних костюмів , які передано шести опорним лікареням Херсонщини : обласній інфекційній, херсонській міській лікарні ім. Тропіних та центральним лікареням Олешківського, Голопристанського, Каховського та Генічеського районів.

- 25-ти тисяч захисних масок, які отримали два КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» та два ЦНАПи на їх території отримали для убезпечення тих, хто перетинає адмінмежу з Кримом.

Фонд «Захист», підтвердивши свій професійний підхід до справи, прозорість, публічність та підзвітність, отримав можливість продовження співпраці з USAID у 2021 році.

Протягом січня-лютого 2021 року Фонд громади Херсона «Захист» передасть на загальну суму 1 974 000 грн. (Один мільйон дев'ятсот сімдесят чотири тисячі грн.) отримані від USAID дванадцять тисяч ізоляційних костюмів з підвищеними захисними властивостями тепер вже десяти лікарням Херсонщини, які приймають на лікування хворих на COVID-19: обласній інфекційній, херсонським міським лікарням ім. Тропіних та ім.Карабелеша, лікарні м.Нова Каховка та центральним лікарням Бериславського , Генічеського , Голопристанського, Каховського, Олешківського та Скадовського районів.

Першу партію по одній тисячі костюмів 2 лютого 2021 року отримають три лікарні обласного центру - обласна інфекційна ім. Г.І.Горбачевського, міські лікарні ім.Є.Є Карабелеша та ім.А. і О. Тропіних.

Передача цієї першої партії допомоги відбудеться 2 лютого 2021 року о 10.00 годині зі складів заводу ТМ «Ансерглоб» (м.Херсон, пров.Лісний,10)

Довідково: лікарні отримають комбінезони ізоляційні з підвищеними захисними властивостями. 100% поліпропілен щільністю 50 г / м2, застібка - "блискавка", капюшон оздоблений еластичною стрічкою, манжети рукавів і низ штанин стягуються гумками, що забезпечує непроникність, костюм покритий мікропористої плівкою, яка створює додатковий захисний шар, збільшує міцність і стійкість вироби до зовнішніх впливів. Шви проклеєні. Комбінезони виготовляються в Україні, постачальник визначений за відкритим тендером

Для представників ЗМІ буде організований транспорт від офісу Фонду громади Херсона «Захист» (вул. Старообрядницька,34 - у минулому Комсомольська)

Просимо акредитуватися. Контактний тел. 050-396-49-15 Польська Лариса Михайлівна.

Теги: фонд, анонс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости