Фонд держмайна знову виставив на аукціон завод «Судмаш»

Фонд держмайна знову виставив на аукціон завод «Судмаш»
5 июля

23 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного пакету акцій розміром 100% статутного капіталу ПАТ «Херсонський завод «Судмаш». Стартова ціна активу становить 67 235 000 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 22 липня. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

На сьогодні основна номенклатура продукції «Судмаш» складається з техніки для комунальних підприємств та пожежно-рятувальних частин. Значна частина приміщень заводу не використовується. Також підприємство має податкову заборгованість та борги перед контрагентами, Пенсійним фондом і працівниками.

У розпорядженні підприємства 11 об'єктів нерухомості загальною площею майже 33 000 м² та земельна ділянка площею 6,5201 га.

«Херсонський завод «Судмаш» має потужний інвестиційний потенціал. У розпорядженні «Судмашу» - 11 об'єктів нерухомості загальною площею майже 33 тис. м² та земельна ділянка площею 6,5201 га», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завод освоїв виробництво нових видів продукції, серед яких автопідйомники різної модифікації та призначення. В рамках збереження профільної діяльності підприємство також продовжує виготовлення зразків суднових пристроїв, кнехтів, суднових водогазонепроникних дверей тощо.

Умови приватизації передбачають збереження соціальних гарантій для працівників, погашення заборгованості, збереження в технічному архіві товариства науково-технічної документації тощо.
Нагадаємо, попередні спроби приватизувати цей актив виявилися невдалими.

Теги: судмаш
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости